Statuss
Nav uzsākts
Cena
Free
Jā, es vēlos sākt ;)

Inženierkonsultantu pakalpojumu iepirkumu organizēšana un FIDIC līgumi

Semināra ilgums: 04:24:00

2022.gada 25.oktobrī norisinājās Ekonomikas ministrijas organizēts starptautisks seminārs “INŽENIERKONSULTANTU PAKALPOJUMU IEPIRKUMU ORGANIZĒŠANA UN FIDIC LĪGUMI”, kuru vadīja Nīderlandes nozares eksperti inženierkonsultanti J.Konings (Jaap de Koning) un R.Rijnens (Rob Rijnen).

Pirmajā daļā J.Konings prezentēja labās prakses piemērus inženierkonsultanta pakalpojumu un būvniecības iepirkumu organizēšanā. 2013. gadā Nīderlandē stājās spēkā noteikumi, ka visi iepirkumi būvniecības nozarē ir jāorganizē pēc saimnieciski visizdevīgākā iepirkuma principiem un cena nevar būt vienīgais izvērtēšanas kritērijs. Kļūdas projekta iesākuma posmā rada dārgas sekas projekta turpinājumā, pareizi veicot iepirkumu sākotnējā posmā – šo risku var krietni mazināt. Semināra dalībnieki ieguva zināšanas par principiem un nosacījumiem, kā korekti organizēt iepirkumus inženierkonsultanta pakalpojumiem būvniecības nozarē, lai pasūtītājs no pretendentiem prasītu tikai nepieciešamo, un nevis nevajadzīgi daudz.

Otrajā daļā R.Rijnens stāstīja par FIDIC tipveida līgumu formām un to pielietošanu (Baltā, Sarkanā, Dzeltenā, Zaļā un Sudraba grāmata), par FIDIC līgumu Zelta principu un ieguvumiem praksē, kā arī dalījās ar praktiskiem piemēriem FIDIC līgumu sagatavošanā.

Ar šo un citiem un arī citiem Ekonomikas ministrijas organizētajiem semināriem ar ārvalstu speciālistu piedalīšanos var iepazīties arī šeit: https://bis.gov.lv/noderigi/projektesana

Seminārs ir bez maksas un tam netiek izsniegts apliecinājums par noklausīšanos

Inženierkonsultantu pakalpojumu organizēšana un FIDIC līgumi - 25.10.22 - 1. daļa (ENG)

EM - Inženierkonsultantu pakalpojumu organizēšana un FIDIC līgumi - 25.10.22 - 2. daļa (ENG)

EM - Inženierkonsultantu pakalpojumu organizēšana un FIDIC līgumi - 25.10.22 - 3. daļa (ENG)

EM - Inženierkonsultantu pakalpojumu organizēšana un FIDIC līgumi - 25.10.22 - 4. daļa (ENG)

Pieejamie semināra video (1/1)

Shopping Cart