Statuss
Nav uzsākts
Cena
45
Jā, es vēlos sākt ;)

Autoceļu projektēšana. Būvprojekta izveides soļi

Semināra ilgums: 04:16:16

LBS BSSI - līdz 5 KP

Seminārā apskatītās tēmas

Būvprojektu veidi un projektēšanas gaita atkarībā no Pasūtītāja projektēšanas uzdevuma a. Būvprojekts pilnā sastāvā. b. Vienkāršots būvprojekts.

Projektēšanas uzdevums, Būvatļaujas nosacījumu izpilde. Kāpēc tas ir svarīgi.

Būvprojekta pilnā sastāvā izveides kritēriji un projektēšanas gaita.

Ceļu projektēšanai saistošie likumi, normatīvi un standarti.

Autoruzraudzība būvdarbu izpildes laikā.

Kļūdas un labie piemēri – novērojumi no praktiskās būvniecības.

Apmācību mērķis

Iepazīstināt auditoriju ar secīgajiem autoceļa būvprojekta tapšanas soļiem. Īpaši izceļot piemērus, kā nevajag darīt un no kā būtu jāizvairās, lai būvdarbu iepirkuma procesā būtu visiem caurskatāmi noteikumi un vienprātīgi izprotama būvprojektā sniegtā informācija.

Seminārā, galvenokārt, aplūkosim VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pasūtījumā izveidotos būvprojektus.

Praktiskajā daļā diskusija ar praktisko piemēru analīzi.

Mērķauditorija

Pašvaldību uzņēmumu speciālisti, būvinženieri, inženieri, autoceļu projektētāji un būvuzraugi, būvuzņēmumu pārstāvji.

Apmācības vada Mārtiņš Sīpols

Ieguvis transportbūvju inženiera grādu Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU). Transportbūvju inženieris, neatkarīgs būvinženieris un lektors RTU Būvniecības Inženierzinātņu fakultātes Transportbūvju institūta mācību kursam “Autoceļu būvniecība”, zinātniskais asistents RTU un pilnsabiedrības BERERIX kvalitātes inženieris. Pētnieks ģeosintētisko materiālu rokasgrāmatas izstrādes darba grupā.

Vairāk nekā 15 gadu pieredze autoceļu būvniecības jomā, uzkrājot pieredzi vadošajās Latvijas ceļu būvniecības kompānijās CTB, IGATE, RERE GRUPA, A.C.B., kā arī starptautiskos uzņēmumos BERERIX un Lemminkainen Latvija. Piedalījies VSIA “Latvijas Valsts ceļi” izdoto specifikāciju “Ceļu specifikācijas” ikgadējo redakciju pilnveidošanā. Jau divus gadus vada apmācību seminārus projektēšanas kompānijām un autoceļu būvniecības uzņēmumiem. Autors izdevumiem “Autoceļu būvniecības kvalitātes rokasgrāmata” un “Kvalitātes dienasgrāmata”. Pēta ģeosintētisko materiālu mehāniskās īpašības un darbību autoceļu segu konstruktīvajās kārtās. Veicis pētījumus par to, kā ekspluatācijas laikā mainās ar aukstās pārstrādes metodi, ar un bez cementa saistvielas pievienošanas, izbūvētas ceļa segas pamata nesošās kārtas īpašības.

Pieejamie semināra video (1/1)

Shopping Cart